JooMix

İnsanın dünyanın neresinde hangi çalışma koşullarında yaşarsa yaşasın, gerekli sağlık ve iş güvenliği önlemleri alınmış güvenli bir ortamda çalışmalarını sürdürme hakkına sahiptir.

İş veren ve emek işçilerinin iş ortamında yaşadığı sorunların, tehlikelerin, sağlık sorunlarının farkındayız. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunuyla birlikte sosyal bir sorumluluk olan iş güvenliği çalışmaları zorunlu hale gelmiştir. Bandırma Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak sizlere kuralcı yaklaşımlar yerine çözümcü yaklaşımlar getirmek üzere İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzman ve tamamı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından geçerli sertifikaya sahip ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Firmamız, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında her hizmeti vermekte olup Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık Güvenlik Birimi lisansı almıştır. Hizmetlerini İSO 9001 ve İSO 18001 OHSAS kalite standartlarında sürdürmektedir.

Misyonumuz:

Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği bilincini yerleştirmek, tüm işverenlerin ve işçilerin sağlıklı ve güvenli bir ortak çevrede buluşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz:

Bandırma Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmet standardını korumak, kaliteli ve özverili hizmet çalışmalarını tüm üretim ve hizmet sektörüyle tanıştırmak.

Hızlı İletişim

Bandırma Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd. Şti.

 Paşakent Mah. Martı Sok. No:10/A Bandırma / Balıkesir

 0266 713 13 13

 info@bandirmaosgb.com.tr

  

 

Facebook

Instagram