JooMix

NEDEN BANDIRMA OSGB?

1-Yasal anlamda yükümlülüklerinizin büyük bir kısmı BANDIRMA OSGB tarafından yerine getirilecektir.

2-İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Sağlık Personeli istihdamından kaynaklanan SGK prim,kıdem ve ihbar tazminatı yükümlülüğünüz olmayacak.

3-Olası bir hastalık veya özel sebepten dolayı, işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanının işe gelememesi durumunda, aynı niteliklere sahip bir personel zaman kaybı söz konusu olmadan görevi yürütecektir.

4-BANDIRMA OSGB tarafından görevlendirilen işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, sağlık personeli düzenli olarak koordinatörümüz tarafından denetlenerek, çalışandan kaynaklanabilecek hatalar ortadan kaldırılacaktır.

5-İşletme körlüğünü ortadan kaldırarak, deneyimli bir kadro tarafından eksikler ve gereklilikler rapor halinde sunulacaktır.

6-İş sağlığı ve güvenliği konularında işletmenizin karşılaşabileceği tüm tehlike olasılıkları uzmanlar tarafından tespit edilir ve izlemeniz gereken yol OSGB tarafından belirlenir.

7-Bakanlıkla ilgili yasal süreç BANDIRMA OSGB tarafından takip edilerek işverene rapor halinde sunulacaktır.

8-OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) iş sağlığı ve güvenliği konularını ilgilendiren ve büyük önem arz eden dosya arşivlerini, sizin adınıza sistemli ve düzenli bir şekilde saklar. Tüm işletmelerin yönetimlerince yapılması gereken bu sistem, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın müfettişlerinin yapacağı e-denetimlerde de büyük önem taşımaktadır.

Hızlı İletişim

Bandırma Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd. Şti.

 Paşakent Mah. Martı Sok. No:10/A Bandırma / Balıkesir

 0266 713 13 13

 info@bandirmaosgb.com.tr

  

 

Facebook

Instagram